Telwin Hakkında

Telwin'in know-how'ı 4 bölümde temel direğine sahiptir: Otomotiv, Endüstriyel, Profesyonel ve Tüketici. Bunlar, müşterilere her zaman eşlik eden ve ihtiyaçlarına en uygun ürünü seçmelerine yardımcı olan bir sistemin güçlü noktalarıdır. Bu, müşterilerinin sürekli gelişen bir pazara girmelerine yardımcı olmak için Telwin tarafından hazırlanan açık bir eğitim/bilgi programının parçası olan eğitim kursları, çalıştaylar, açık toplantılar, gösteriler gibi önemli etkinliklerle desteklenir.

Otomotiv Bölümü
Bu bölüm, araçların onarımı ve bakımı için ürünler önerir ve kaportacılara, tamir atölyelerine ve garajlara yönlendirilir. HSS (Yüksek Dirençli Çelikler), alüminyum alaşımları, galvanizli saclar ve daha fazla elektronik gibi yeni/spesifik malzemelerin neredeyse sürekli olarak araçlarda kullanılmasına neden olan hızlı teknolojik gelişme ile karakterize edilen otomotiv pazarı için; Telwin, en önemli Otomobil Üreticilerinin homologasyon parametrelerini karşılamak için incelenen ve üretilen en geniş ve en eksiksiz ürün yelpazesini sunar.                                                                                      
                                                                                                                                Sanayi Bölümü
Bu bölüm, büyük yapıların, önemli bileşenlerin ve sistemlerin veya karmaşık ekipmanların özel parçalarının, yani herhangi bir yerde yüksek verimlilik ve üretkenlik üretimi için her tür metali, özellikle çelik, hem özel hem de yaygın olarak işleyen endüstriyel sektöre ayrılmıştır. talep edilmektedir.
Bu, Telwin'in operatörün gereksinimlerini sofistike elektronik teknolojilerin sağladığı son derece kolay kullanımla birleştiren yenilikçi, yüksek performanslı makinelerle sunulduğu ulaşım, şantiyeler, ağır yapı işleri, enerji endüstrisi ve diğer birçok alan dünyasıdır. .

Profesyonel Bölüm
Bu bölüm, işleme tesisi mühendisliği, bakımı ve hafif sanayi sektörlerinin ana karakterlerine adanmıştır: dövmeciler, sac metal işçileri, tesisatçılar, diğer bir deyişle profesyonel bir faaliyet yürüten ve son derece çok yönlü, kullanımı kolay herkese ihtiyaç duyan herkes , yüksek performanslı ürünler işlerini verimli bir şekilde yapmak için. Telwin ürünleri, ilgili metal türleri kadar birçok alanda kullanılmaktadır: çelikten dökme demire, alüminyum, nikel, bakır, bronz, titanyum ve çeşitli alaşımlara.

Tüketici Bölümü
Bu bölüm, Telwin'in her zaman özellikle yoğun ve başarılı bir duyguya sahip olduğu DIY meraklıları ve yerli ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Profesyonel ürünlerin teknolojisini ve işlevselliğini basit, kullanımı kolay ama aynı zamanda yüksek performanslı ev ürünlerine aktarma yeteneği, kaynak makinelerinden akü şarj cihazlarına ve marş motorlarına kadar çok çeşitli önerilen modellerle onaylanmıştır. , hepsi Telwin kalitesi ile garanti edilmektedir.