Hakkımızda

Neziroğlu Hırdavat, uluslararası bir B2C hızlı sanayi/hırdavat/İş Güvenliği gibi iş başlıklarını çoğaltabileceğimiz e-ticaret platformudur. Şirket ağırlıklı olarak Ağır Sanayi Ürünleri, İş Güvenliğini içeren ürünler , Hırdavat ve benzeri ürünler sunmaktadır. Neziroğlu Hırdavat, başlıca Türkiye olmak üzere , Asya ve Orta Doğu'nun yanı sıra diğer tüketici pazarlarını hedeflemektedir. Marka 2000 yılında kuruldu ve o zamandan beri "En kaliteli ürünü en iyi şekilde müşteriye ulaştırma" felsefesini sürdürüyor.

Görevimiz


Neziroğlu Hırdavat, en iyi ürünleri uygun fiyatlı servis etmekten gurur ve mutluluk duyar. Neziroğlu Hırdavat, "iş alanında gerekliliği ve sürdürülebilirliği sağlayan tüm ürün ve ekipmanların satışı ve müşteri memnuniyeti" konseptine bağlı kalıyor. Neziroğlu Hırdavat, bu konsept ile pazarda ivmesine ivme katıyor, aynı zamanda en son ürünleri ve işlevsel trendleri takip etmeyi başarıyor. Bu nedenle en iyi ürünü hatta hangi ürünü ararsanız arayın, Neziroğlu Hırdavat en son teknolojiye ve özelliklere sahip modern ve ekonomik ürünleri müşterilerine özenle sunan özel mağazalardan biridir.

Bizi nerede bulabilirsiniz?

Tüm iletişim bilgilerimiz websitemizde yer almakta olup, Fiziksel olarak da Mağazalarımız müşterilerimiz için hizmet vermektedir.