Milwaukee Hakkında

Milwaukee Tool, dünya çapında profesyonel kullanıcılar için ağır hizmet tipi elektrikli el aletleri, aksesuarlar ve el aletleri konusunda endüstri lideri bir üreticidir.
Şirket 1924'te kurulduğundan beri Milwaukee Tool, hem dayanıklılık hem de performans açısından sektöre öncülük etmiştir. Ticarete sarsılmaz bir bağlılıkla Milwaukee, yenilikçi, ticarete özel çözümler sunmaya odaklanarak liderliğini sürdürüyor. M12™, M18™ ve M28™ Sistemlerinde görüldüğü gibi LİTYUM-ION teknolojisindeki liderlikleri, zaman kazandıran aksesuarlar veya yenilikçi el aleti ürünleri sayesinde Milwaukee, kendini ticaret için sürekli bir gelişmiş çözüm akışı sunmaya adamıştır. artan üretkenlik ve eşsiz dayanıklılık sunar.

Bunu yapmak için Milwaukee, sürekli değişen bir iş yerinin taleplerini ve kullanıcının hem daha hızlı hem de daha akıllı çalışmasına yardımcı olacak çözümleri en iyi nasıl sunabileceklerini anlamak için gerçek zanaatkarlarla yan yana çalışmaya zaman ayırıyor. Bu kullanıcı odaklılık, yalnızca gerçek şantiye zorlukları için çözümlere yol açmakla kalmaz, aynı zamanda tüm ürün serilerinde görülen yıkıcı yenilikleri de besler.Milwaukee Electric Tool, Techtronic Industries Co. Ltd.'nin (TTI), tigroup.com'un bir yan kuruluşudur.


1985 yılında kurulan TTI, dünya çapında 20.000'den fazla çalışanı ile ev geliştirme ve zemin bakım ürünleri alanında lider bir pazarlamacı, üretici ve tedarikçidir. TTI'nin global marka portföyü, Ryobi®, Milwaukee® ve AEG® elektrikli el aletleri, Homelite® ve Ryobi® dış mekan elektrikli ekipman ve Dirt Devil® ve VAX® zemin bakım cihazlarını içerir.