NKO Hakkında

1979 yılında kurulan firma , bugün 150 kişiden oluşan uzman kadrosu ve dünya standartlarında modern makine parkuruna sahip 18.000 m² kapalı alanda kurulu Esenyurt / İstanbul'daki  yeni fabrika binası ile konusunda Türkiye'de lider ve dünyanın saygın kuruluşları arasında yer almaktadır.

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firma Arge Departmanı, ürünlerinin gelişmesinde ve yeni ürün tasarımları konusunda yarattığı projeleri patent kurumlarınca tescil ettirerek  ürün çeşitliliğini  her geçen gün arttırmaktadır. En yüksek kalite , uygun fiyat , sonsuz müşteri memnuniyetini kalite politikası haline getiren firma 1983 yılında Türkiye’de konusunda ilk TSE belgesini almış ve 1999 yılında ISO 9001 kalite yönetim sistemini benimsemiştir.

Uluslararası arenada da TÜV , APRAGAZ , CE belgeleri ile kalitesini onaylatan firma 2001 yılında konumundaki dünyanın en büyük akreditasyon kuruluşlarından biri olan APRAGAZ tarafından ürünlerinin en normlarına uygunluğunu sertifikalandırmıştır.

Misyon

Her zaman rakiplerinin bir adım önünde koşarak, Dünyanın her yerinde, Gaz kontrol sistemi kullanıcılarının ihtiyaçlarını belirleyerek, bunları karşılayacak ürün ve hizmetleri sunmak.

Vizyon

Kusursuz kalite ve uygun fiyatlarla ürün çeşidini arttırarak müşteri ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilen, Dünyanın yenilikçi ve lider markası olmak.

Kalite Politikası

  • Uluslararası rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüzde, Türkiye’de lider marka olma özelliğini koruyarak Sektörümüzde Dünya’nın en büyük ilk on üreticisi arasına girmek.
  • Yeni pazarlar da yer alabilmek için müşteri beklentilerini doğru tespit ederek, Sektörde ve bağlantılı sektörlerde ürün çeşitlerimizi en üst kalite düzeyi ve uygun fiyatla sunmak.
  • Etkin ve en verimli üretim tekniklerini kullanarak müşterilerine kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı doğru ürüne ulaşmalarını sağlamak.
  • Temsilcisi olduğu markalarla, Sektördeki ihtiyaçları karşılayarak Türkiye pazarından en az %15 pay almak.
  • Ürünleri zamanında teslim etmekle, müşteri memnuniyetini ve güveninin sürekliliğini sağlamak,
  • İş güvenliği ve çevre bilincini arttırarak Tedarikçileri de kalite anlayışının geliştirilmesine katkıda bulunmak,
  • Ürünleri ve üretim kalitesini üst düzey kontrol teknikleri kullanarak sürekliliğini sağlamak
  • Yeni ürün tasarımında veya ürün geliştirmelerinde ürünün güvenilirliğini, tüm risk faktörlerini, yasal şartları ve standartları göz önüne alınarak hatasız olarak sağlamak,
  • Hedeflere ulaşmak için kalite sistem şartlarına uygun çalışan, müşteri odaklı, sürekli kendini geliştiren nitelikli ve eğitimli insan gücünü oluşmasını sağlamak.
  • Bu anlayış içerisinde, kalite politikalarının tam ve doğru olarak anlaşılması, benimsenmesi ve uygulanması her çalışanın birinci sorumluluğudur.